şoşonarii pupători de moaşte

In jos

şoşonarii pupători de moaşte

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Lun Noi 26, 2018 2:14 pm

punct de plecare
De ce trag clopotele Miticii ?
Eugen Dinu

Eugen Dinu javra vorbeste frumos
adnotări
Beltechi Mihai
@Eugen Dinu javra <<VIRGULĂ ...VIRGULA SCUMPEI TALE MĂICUŢE...la adresa ei poţi folosi apelativul javră , ea îţi permite şi poate îl merită >> <=><< ŢI-AM TRIMIS ABECEDAR , DE CE NU ÎL FOLOSEŞTI ?>> vorbeste frumos << !!!!! -PRPOPOZIŢIE imperativă>> <=><<imperativul scumpei tale măicuţe e să înveţi să scrii corect >>

Hotaran Elena
De limba!
Beltechi Mihai
ai obsesii erotice legate de limbi de clopot ?
Aurel Tandara
De prost ce esti, Beltechi!
Beltechi Mihai
mă confunzi cu prea iubitul fiu al duamnei mă-ta ...duamnaMă-ta e o doamnă , nu ? ce PLM
Silviu Moldoveanu
Ca sa întrebe prOstyy !
întreabă atunci , nu te sfii
punct de plecare
Patriarhul, esenţa românismului. Un cocalar plin de aur, cu Merţan şi palat netencuit
Beltechi Mihai @Eugen Dinu javra <<VIRGULĂ ...VIRGULA SCUMPEI TALE MĂICUŢE...la adresa ei poţi folosi apelativul javră , ea îţi permite şi poate îl merită >> <=><< ŢI-AM TRMIMIS ABECEDAR , DE CE NU ÎL FOLOSEŞTI ?>> vorbeste frumos << !!!!! -PRPOPOZIŢIE imperativă>> <=><<imperativul scumpei tale măicuţe e să înveţi să scrii corect >>
Beltechi Mihai
Eugen Dinu ESTI OFTOPIC ....din partea mea poţi să o pupi în cur pe Udrea
adnotări
Beltechi Mihai
@vorbeste frumos idiotule <<!!!!!! semnul exclamării , imperativ !!!! >> <=><<idiot e prea iubitul fiu al scumpei tale măicuţe , căreia îi transmit gândurile mele de bine >> ITI trimit un abecedar , foloseste-l , îţi va folosi
Constantin Uscatu
Cum ți-ai ales duhovnicul la care te spovedești?
nu mă spovedesc , nu am duhovnic , dacă ar fi să îmi aleg unul nu aşa alege dintre bandiţii din fruntea BOR...AŞ ALEGE UNUL CA DANIIL SIHASTRU sau ca Iustin Pârvu sau părintele Cleopa
MIHAI BELTECHI

Data de înscriere : 18/10/2008
Varsta : 67
Localizare : Dacia Aeterna

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum