Nicu Vasile -UN MĂGAR printre cămile

In jos

Nicu Vasile -UN MĂGAR printre cămile

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Mier Oct 24, 2018 1:08 pm

Nicu Vasile
Faci o confuzie crasa ! Comisia de la Venetia este a strainilor (care niciodata nu ne-a dorit binele) , iar parlamentul si CCR sunt ale Romaniei , deci ale romanilor ! Revizuiti-va parerea si constiinta !
Beltechi Mihai
@ Faci o confuzie crasa !<=><<nu eu , tu faci confuzii>>
@ Comisia de la Venetia este a strainilor <=><<comisia de la veneţia este A UE si A EUROPENILOR >> (care niciodata nu ne-a dorit binele)<=><<PE CARE încearcă să ni-l bage pe Gât Dragnea şi gaşca lui de hoţi >>
@ iar parlamentul si CCR sunt ale Romaniei , deci ale romanilor <=><<ar trebui să fie dar în fapt sunt o cloacă infectă de bandiţi şi infractori pusă în slujba marelui bandit Dragnea >>
@Revizuiti-va parerea si constiinta ! <=><< încearcă să te abţii de la recomandări , nu eşti în măsură să le faci>>
Nicu Vasile
@Agita-te , poate-ti face bine la colecist si coledoc ( se dreneaza bila mai usor) mama mia, ce ierudit e acest jerpelit ,
@sa-ti mai micsoreze ura fata de romani ! confunzi ura faţă de PSD şi jegurile care îl votează cu ura faţă de toţi românii
@Si asa zilele sorosisto-nazistilor (daca , eventual , te numeri printre ei) , sunt numarate am pricepuţit : soros , masonii , băncili , multinaţionalili , faciştii . bagabonţii ce vor să fure de la Dragnea care ie mandru că e român verde cu gaci ce se trage din daci şi ibovnica şi pe Bombonica
@ din cauza crizei financiare prin care trece taticutul vostru , Soros baci ! o să beliţi voi pula din cauza crizei financiare în care ne aruncă dementul de Dragnea , cu Vâlcov şi banda lui .Din păcate nu veţi pătimi numai voi , boilor , futu-vă în maici ci va suferi toată ţara....Marş în pizda mă-tii , ai blok , eşti un dobitoc

MIHAI BELTECHI

Data de înscriere : 18/10/2008
Varsta : 67
Localizare : Dacia Aeterna

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

atenţie la neatenţie

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Mier Oct 24, 2018 1:16 pm

cred ca te incadrezi profilului

sau acestui profil

deci , meriţi

Ultima editare efectuata de catre MIHAI BELTECHI in Mier Oct 24, 2018 1:30 pm, editata de 1 ori
MIHAI BELTECHI

Sus In jos

idiotule , nu conştientizezi că ai blok ? reţine linkul , pe facebook eşti un no namen pt mine

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Mier Oct 24, 2018 1:28 pm

Nicu Vasile Mihaita , ce-ti delireaza tartacuta ! Bravo , nu te dezici deloc ! Unde ai invatat atatea ,,trairi interioare" ? Ia sa auzim !

MIHAI BELTECHI

Sus In jos

Re: Nicu Vasile -UN MĂGAR printre cămile

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum: