ce durere şi ce chin ,,,azi cu her Matei Florin

In jos

ce durere şi ce chin ,,,azi cu her Matei Florin

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Mier Oct 24, 2018 9:48 am

punct de plecare
ÎI DOARE ÎN PULĂ
Pe liderii PSD-ALDE nu-i interesează Comisia de la Veneția, căci au în mânecă Parlamentul „suveran” și CCR
Matei Florin
Captură de la DROGAȚI TV.
Președintele Comisiei de la Veneția Giani Buquicchio spune: „Recomandările și opiniile Comisiei de la Veneția NU SUNT OBLIGATORII„
Ce tot o frecăm la rece cu, Comisia de la Veneția în sus, Comisia de la Veneția în jos ?
Beltechi Mihai
pentru că ne interesează subiectul , inclusiv minciunile PSD-ALDE
Matei Florin
Aiurea,chiar asa? Dar asta nu va intereseaza?
Beltechi Mihai
Matei Florin @ Dar asta nu va intereseaza? <=><< >> daca vrei sa afli dacă ne interesează sau nu deschide tu un topic cu subiectul acesta si vei vedea dacă ne interesează sau nu .PE MINE mă interesează ca cei ce comentează la subiectele mele să comenteze punctual , la obiect , sau să tacă .NU ÎMI PLAC cei ce încearcă să deturneze discuţiile cum încerci tu să faci.
Matei Florin
Pai ce am incercat? Eu ti-am postat ceva chiar de la Irealitatea insolventa,dar vad ca si asta deranjeaza...
Nicu Vasile
Faci o confuzie crasa ! Comisia de la Venetia este a strainilor (care niciodata nu ne-a dorit binele) , iar parlamentul si CCR sunt ale Romaniei , deci ale romanilor ! Revizuiti-va parerea si constiinta !
Beltechi Mihai
@ Faci o confuzie crasa !<=><<nu eu , tu faci confuzii>>
@ Comisia de la Venetia este a strainilor <=><<comisia de la veneţia este A UE si A EUROPENILOR  >> (care niciodata nu ne-a dorit binele)<=><<PE CARE încearcă să ni-l bage pe Gât Dragnea şi gaşca lui de hoţi >>
@ iar parlamentul si CCR sunt ale Romaniei , deci ale romanilor <=><<ar trebui să fie dar în fapt sunt o cloacă infectă de bandiţi şi infractori pusă în slujba marelui bandit Dragnea >>
@Revizuiti-va parerea si constiinta ! <=><< încearcă să te abţii de la recomandări , nu eşti în măsură să le faci>>
MIHAI BELTECHI

Data de înscriere : 18/10/2008
Varsta : 67
Localizare : Dacia Aeterna

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum