Dan Nicu lovind cu fruntea buricul

In jos

Dan Nicu lovind cu fruntea buricul

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Mier Oct 24, 2018 9:47 am

Dan Nicu
O logica simpla:comisia este la Venetia,guvernul si parlamentul sant in Bucuresti,Bucuresti este capitala Romaniei,Romania este condusa de la Bucuresti!!!!
Beltechi Mihai
o logică puţin mai complicată : Pentru a Adera la UE România s-a angajat să respecte nişte norme şi principii de drept ....le respectă sau nu , aceasta e întrebarea ?
Dan Nicu
Beltechi Mihai,sa le respecte dar nu sa si le insuseascca!!! Romania,cel putin teoretic,este un stat independent!!!
Beltechi Mihai
Dan Nicu fractura logică-respectarea presupune însuşire şi aplicare
Dan Nicu
Beltechi Mihai,si cu independenta nationala cum ramane???
independenţa natională nu înseamnă încălcare flagrantă şi repetată a angajamentelor internaţionale asumate de statul român
Vasile Brustureanu
Cei mai corupți oamenii sunt judecătorii din România
Cu ajutorul judecătorilor au distrus România
Cu ajutorul judecătorilor toți hoți hoților lui Iliescu sunt liberi și rîde de noi românii
Dan Nicu
Explica treaba asta maidanezilor din strada care...."apara juwstitia"!!!\
Beltechi Mihai
Dan Nicu cei ce ies în stradă să apere justitia nu sunt maidanezi , cei ce ii consideră maidanezi sunt nişte dobitoci.
Dan Nicu
Beltechi Mihai,am dreptul la opinie proprie asa cum si tu iti arogi acest drept!
Beltechi Mihai
dragule , evident că ai dreptul la opinie dar şi eu am dreptul şi obligaţia să te atenţionez amical când susţii tâmpenii
MIHAI BELTECHI

Data de înscriere : 18/10/2008
Varsta : 67
Localizare : Dacia Aeterna

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Dan Nicu şi onoarea nerepeată de familist a lui Dragnea

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Mier Oct 24, 2018 12:12 pm

Dan Nicu
Nu crezi ca nu dragostea de psd-isti duce la blocarea unor conturi ci limbajul mizerabil folosit de posesorii acelor conturi provoaca senzatia de repulsie???
Beltechi Mihai
CRED CĂ delaţiunea e în ADN-ul pesedist.Eu nu dau report la postarile violent si voit imbecile ale Ramonei Ramirez şi a camarazilor ei de arme şi idealuri .Mersi pt vizită , văd că mă vizitezi insistent .....MĂ MIRĂ că vouă, pesediştilor nu vă provoacă repulsie faptul că politrucii fură şi regulează o ţară pusă în genunchi , că porcul de Dragnea fură bani de la copii şi nu numai ....nu mai continui .îmi e greaţă de PSD şi de cretinii care l-au adus la putere şi acum îl susţin
MIHAI BELTECHI

Data de înscriere : 18/10/2008
Varsta : 67
Localizare : Dacia Aeterna

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum