Nicu Biries -un linge....PRIETENII INTUIESC CE

In jos

Nicu Biries -un linge....PRIETENII INTUIESC CE

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Vin Oct 05, 2018 6:15 pm

Nicu Biries
Daaaaa ... dupa ,,enuntul,, facat căcat in parlamentul european ... ,,ma lesi,, ... este femeie, dar are sange in ,,jucarie,, mai mult decat ai tu in cap. Mars bulangiule !
Nicu Biries
Sa inteleg ca este o mare problema cu limba romana ... ? Toti dementii cu cont de FB (altfel ... pentru unii nu existi) sunt agramati ? ... cautati dex-ul inainte de a raspunde ... sau sunt ,,diaspora,, care nu mai stie sa ,,vorbeasca bine romaneste,, ... sau ... s-a trezit si ,,cel,, din fundu' curtii sa dea lectii ... ma intreb ..
Mihai Senior Beltechi
@Nicu Biries
Mihai Senior Beltechi sa inteleg ca esti cult ? <<ai o problemă ? >> <=><<mă doare în pix de ce înţelegi sau nu înţelegi tu >> Vrei sa te ,,injur,, elegant si sa iti dai ,,zeama,, maine, poimane ? << vreau să plimbi ursul că îi tugineşte lanţul>> <=><<ia apă în gură că faci praf >>Ofera ceea ce ceri, nu esti ,,punct terminus,, din punct de vedere gramatical sau ... complecteaza tu <<încearcă să faci pe eruditul şi spiritualul după ce scrii corect >> <=><<COMPLETEAZĂ >> este o vorba, sanatate sa ai, in rest, atentie mare, te expui public.<=><< în rest , tu ce dureri ai ?>>

Mihai Senior Beltechi
Mihai Senior Beltechi ,,C,, bata-l doamne dar, nu.ma ppt scuza. Totusi, atat ... ? Nu vreau sa fiu ... esti ,,senior,, sau minir ? Imi poti studia si contul, nu esti singurul si repet, sa fi sanatos.
Mihai Senior Beltechi
Nicu Biries te crezi asa de important ca sa iti studiez contul ? Nu imi plac indivizii ce se iau neprovocaţi de mine.Nu pretind nimanui sa aiba acelasi opinii cu mine dar pretind sa ma respecte daca vrea sa il respect.Altă înrtrebare ...că se poartă la pesedisti si la cei ce joaca sarba referendumului cu PSD , Dragnea şi cu pochii
Nicu Biries
Mihai Senior Beltechi dragul meu, cu ,,studiera,, contului ... era pentru ,,unii, dar daca postezi ceva public, trebuie sa accepti si contre. Ma bucur ca avem opinii contrare, asta denota contraziceri, frustari, jigniri si apoi un consens, nimeni nubsa nascut invatat, dar, parerea mea sau a ta, nu este ,,litera de lege,, ... doar opinii ... iar cu ,,alta intrebare,, sa fim seriosi ... un ex. extrem, daca ai un prieten GAY esti pe invers si tu ? ... intrebam si repet, sanatate.
Mihai Senior Beltechi
Nicu Biries nu am prieteni care să fie gay ,nu sunt pe invers dar apropo , pot sa te întreb si eu daca soţia ta , la toartă cu maică-ta mai aduce un ban în casă după ce fac ieşiri pe centură....NU GÂNDI PERVERS ...doar să vândă zarzavaturi nu să dea frunţi sub buric şoferilor turci de TIR....Ţi-am acordat suficient din preţiosul meu timp . eşti găunos ca scorbura unui copac bătrîn pe care se pişă câinii ....sănătate şi virtute îţi doresc , câţi te văd să te salute , să te lase cinci minute , să-ţi mai dea drumul prin curte apoi iar să te salute

Mihai Senior Beltechi
@Nicu Biries Daaaaa ... dupa ,,enuntul,, facat << mă piş pe tine de râs>> <=><<ce PLM a FACAT proasta din Videle ? S-a căcat pe ea , a tras nişte băşini după care a râs tâmp HE HE 20 20 >>in parlamentul european ... ,,ma lesi,, ... este femeie, dar are sange in ,,jucarie <<ARE ŞI ALTCEVA >> <=><< ARE RUMEGUŞ AMESTECAT CU CĂCAT ÎN LOC DE CREIER>>,, mai mult decat ai tu in cap. Mars bulangiule ! <<TE-AI AMBETAT ? >> <=><< CREZI CĂ VORBEŞTI CU COLEGA TA DE CUŞCĂ ŞI ŢARC ?>>

E TIMPUL SĂ PLECI , blok , EŞTI UN DOBITOC
MIHAI BELTECHI

Data de înscriere : 18/10/2008
Varsta : 67
Localizare : Dacia Aeterna

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum