Dan Traian Smeu shi Gheorghe Vasile , doi pesedişti mai proşti ca o turmă de cămile

In jos

Dan Traian Smeu shi Gheorghe Vasile , doi pesedişti mai proşti ca o turmă de cămile

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Lun Sept 17, 2018 6:04 pm

punct de plecare
postat de
Gheorghe Vasile , un pupător de moaşte şiidiot congenital
Cand e vorba de familia si copiii tai,lasi dracu de'oparte culoarea politica si'ti faci datoria de om.
Punct
Dan Traian Smeu
Adică îi duci la proteste, la gazare nocturna sa fie ocupați cu frecatul ochilor când va fi controlat la găoz !
Mihai Tincan Beltechi
@ Dan Traian Smeu aici ti-ai arătat adevărata faţă ...îmi pare rău că mi-am piedut timpul dialogînd cu unul de teapa ta
Gheorghe Vasile
Asta cu gazarea e tot o diversiune de-a satanistilor de la rezid,ei stiau ca se va da cu gaze lacrimogene,au chemat oamenii ca stiau ca vin cu copii,s-au folosit miseleste de numele de diaspora,pt a crea imagine pt televiziunile din afara,stiu exact cum lucreaza acesti satanisti inca de la COLECTIV.
Mihai Tincan Beltechi
Gheorghe Vasile cu sinceritate şi multă , multă tristeţe îţi spun :

Dan Traian Smeu
Mihai Tincan Beltechi deci adevărul te deranjează ! Ai pățit așa ceva.

Mihai Tincan Beltechi
puţi a pesedism
Dan Traian Smeu
Mihai Tincan Beltechi fii barbat ! Este al soțului tău Gheorghe ..... te crezi spiritual ? Du-te în pizda curvei de mă-ta şi ia-i şi pe Gheorghe ,Vasile şi maidanezii dintre blocuri cu tine
Mihai Tincan Beltechi
Dan Traian Smeu eu sunt bărbat , din păcate tu nu eşti OM ...nu avem punţi de comunicare ...nu discut cu dejecţii bipede de teapa ta... ACEASTĂ POSTARE" Adică îi duci la proteste, la gazare nocturna sa fie ocupați cu frecatul ochilor când va fi controlat la găoz ! " e măsura nemerniciei tale ....SĂ ÎŢI FIE RUŞINE ...la găoz să fie eventual controlată mă-ta dacă nu e tardiv controlul , acolo în piaţă au fost femei , femei gravide , copii nevinovaţi şi oameni bătrîni şi bestii de teapa ta au atacat. bătut şi gazat civili necinovaţi , bată-te Dumnezeu să te bată , nemernicule
Mihai Tincan Beltechi,
@ e rusine sa fii psd-ist? << nu , dobitocule >> <=><< e ruşine să idiot şi prost cu ostentaţie , pupător de moaşte şi fără discernîmînt , care preia şi înghite ca şi gâsca pusă la îndopat teoriile conspirationiste livrate lobotomizaţilor de cei de la Antena 3>>
mai rusine e sa fii PNL-ist sau USR-ist,<< depinde de optică>> <=><<în opinia mea PNL E KAPUT DIN MOMENTUL USL iar USR e un partid nou care creşte frumos şi promite >>sa nu mai spun rezid,<<eşti un jeg >> <=><< cei de la #rezist sunt oameni educaţi , realizaţi profesional spre deosebire de tine care eşti un gunoi ce stă cu mâna întindă după kilul de mălai>>atata timp cat voi promovati si sustineti anormalitatile <<boule , anormali sunteţi voi pesediştii şi popii >> <=><<ÎNCERCAŢI SĂ INTERZICEŢI NIŞTE DREPTURI ale individului înscrise în Constituţia României , în Declaraţia universală a drepturilor Omului şi în convenţii internaţionale la care România a aderat.CITEŞTE BOULE Constituţia , Codul Civil şi Codul familiei şi înainte sau după ce o fuţi pe mă-ta tradiţional în pizdă , gură sau cur (cum fut tradiţional popii ) vei avea o revelaţie :problema familiei e perfect încadrată în text de lege >>
Dan Traian Smeu
Mihai Tincan Beltechi numai nițel, pe la coada! Și tu ai putina "zapada" la nas!
Mihai Tincan Beltechi
Dan Traian Smeu pe la coada mă-tii vrei să stai tu? Fă-o , nu mă opun dar vezi că are botul , nările şi curul pline de spermă
Gheorghe Vasile
Mihai,de ce te ataci cand ti se spune adevarul?
Mihai Tincan Beltechi
Gheorghe Vasile e ruşinos să fii prost la modul ostentativ ...nu e ruşine să fii pesedist , e ruşinos să fii BOU pesedist ...agramat , cu educaţie deficitară , gomos , suficient...ce adevăruri deţii tu ?
Dan Traian Smeu
Mihai Tincan Beltechi tu dovedești ca nu est om ! Si am dreptate, copii se culca la ora 21 în familiile tradiționale , doar în cele #rezist la ora 1.00 după gazare !mama mia, ce umor practică zdreanţa asta pesedistă ....la ora 1,00 se culcă mă-ta după ce face tuşeuri bucale şi rectale cu mai multe pule ....umane, de câini , de măgari
Gheorghe Vasile
Mihai,ce treaba are ''agramat'' cu ideile,cu opiniile? <<are >> <=><<idei şi opinii au doar oamenii inteligenţi şi educaţi , nu te iluziona, nu e cazul tău >>Tu te crezi inteligent << nu mă cred, >> <=><< sunt >>sau esti doar un postac platit << nu sunt plătit >> <=><< sunt doar un tip informat care urăşte PSD şi dispreţuieşte milogii ce votează PSD din prostie sau pentru kilul de mălai sau de ulei şi pentru 3-4 mici >> ca f multi altii de pe aici?

Dan Traian Smeu
Mihai Tincan Beltechi deci nu sunt singurul care a observat manevra ! << ce manevră , că se fute mă-ta cu câinii ?[/b]>> <=><<[b]habar nu am >>

MIHAI BELTECHI

Data de înscriere : 18/10/2008
Varsta : 66
Localizare : Dacia Aeterna

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum