Viorica Fulop-O TUTĂ CU CLOP CE CAUTĂ MOP

In jos

Viorica Fulop-O TUTĂ CU CLOP CE CAUTĂ MOP

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Joi Sept 06, 2018 11:01 am

PUNCT DE PLECARE
Pînă la 1 octombrie guvernul Dancila pică. Moțiunea de cenzură va fi votată și de pesediști. Bye, bye, Daddy…
Tic-tac, tic-tac…
Viorica Fulop
- Tic tac ,postacii dispar in curand ca potarnichile ..tic tack
Beltechi Mihai
Viorica Fulop e OPINIA TA ,o opinie cu care nu sunt de acord DAR....Respect fiecărui pesedist dreptul de a fi idiot
https://www.facebook.com/mihaim.beltechi/posts/239297713494746
Viorica Fulop
- Cui ii pasa daca esti de acord sau nu .. hahaha !!!
Beltechi Mihai
-Viorica Fulop ESTI DIN BANDA he he he 20 20 ? Râzi ca prasta cazută cu gura-n PULĂ ....FĂ PAŞI , MARŞ LA CRATIŢĂ

Viorica Fulop
- Normal ca rad cand stiu ca postacii sunt pe cale de disparitie !!!
Beltechi Mihai
- Râde FĂ , cine PLM re opreşte ? După ce râzi ia de citeşte...te mai cultivi şi nu mori chiar proastă https://sites.google.com/site/dinmonologurilevaginului/disertatie-academica-despre-muie-in-folosul-unor-pesedisti-retardati-si-inculti-ce-sunt-obsedati-sa-dea-report
Beltechi Mihai
-Viorica Fulop ajută-mă , să pot înţelege ...ce vă mână pe voi în luptă ? ignoranţa , nesimţirea , injecţiile cu Antena 3 ?.. DAPU LA CINE SĂ ZIC ? Dom`le, de ce PLM dau postacii PSD buzna pe topicele mele ? Nu pot scoate nici nobila-mi sculă din nădragi să mă piş din cauza lor https://www.facebook.com/groups/1414229612173477/permalink/2063022657294166/
Beltechi Mihai

Viorica Fulop
Maiiii tolomacule ,de unde tragi concluzii ca sunt pesedista ? Eu sunt impotriva tuturor postacilor indiferent din care parte vin .Ma bucur ca randurile s-au mai rarit ,multi au fost ,putini au ramas dar dispar si ei .Unul singur am gasit destept ...unul !!! Pentru acela am un respect ca e inteligent .Eu sunt impotriva prostiei de pretutindeni !!! Multi m-au blocat ca nu mai aveau replica .Cu cat am mai multe block -buri e o victorie in plus in fata prostimii !!!
Beltechi Mihai
- Viorica Fulop EU NU TE BLOCHEZ...tu esti de părere că eu aş fi postac. eu sunt de părere că tu eşti o proastă cu disfuncţionalităţi hormonale care s-ar prăji şi nu găseşte gratargiu dispus să îşi scarifice frigarea...fiecare e liber să aibă ce părere vrea...DEPIND multe de capacitatea de înţelegere a interlocutorilor din virtual ...limitată nepermis de mult la tine ....AM POSTAT o ştire care într-o colectivitate normală putea fi subiect de discuţii decente ...VIITOARE MOŢIUNE DE CENZURĂ....Aşteptam eventuale opinii despre şansele moţiunii dar am anticipat şi apariţia unor persoane cu comportament schizoid care guiţă : POSTAC , POSTAC @ Maiiii tolomacule ,de unde tragi concluzii ca sunt pesedista ? <<E IRELEVANT >> <=><< PROSTIA ENDEMICĂ ŞI LIPSA DE EDUCAŢIE nu sunt apanajul exclusiv al pesediştilor>>AŞTEPT SĂ VĂD cât rezişti pînă mă blochezi
Viorica Fulop
@-O sa-ti creasca barba ca lui Rasputin ! Nu am blocat niciodata pe nimeni pe facebook . << cinste ţie >> <=><<ai uitat să menţionezi ÎNCĂ >>Rezist cu adevarat ,a nu se confunda cu altii a la #rezist# . << RELAX>> <=><<nu te confud cu ei , cei de la #rezist# cu rare excepţii sunt oameni de calitate , istruiţi , cu bun simţ >>Daca iti deschizi ochii vezi ca sunt din Cluj ,alt aluat ,alta viata << OK>> <=><< am făcut studiile universitare în Cluj şi încă de atunci am constat că acest minunat oraş are lumpenii şi mizerii lui >> ...Asa ca am motive sa va privesc de sus ...ce zici !!??? <<ce să zic ? zic că eşti o gâsculiţă proastă care se bagă în seamă cât îi permite mintea SĂRACĂ >> <=><<şi Rabă e din Cluj >>
@Viorica Fulop
- Mai ai o postare dar nu o gasesc ...razboi intre Firea si Dragnea ...Nu e o prefacatorie .Firea e o proasta ,a cazut in capcana lui Dragnea ,are si ea un loc in Costa Rica ..
PREACUCERNICA FERTILA FIREA PURTĂTOAREA DE MIR &
DECALOTAREA HAMSTERULUI cu mustaţă şi dinţi cariaţi
https://www.facebook.com/beltechi.mihai.1/posts/458891171264950
Fertila FIREA vs HAMSTERUL cu mustaţă şi dinţii cariaţi
The game is on! Războiul Firea vs. Dragnea
https://www.facebook.com/groups/1414229612173477/permalink/2200304686899295/
AUT FLAUSATUS AUT FERTILA !
arbitrul Voiculescu FLATULENSIS va decide daCĂ COboară din turnul lui de fildeş ( pardon , de căcat)
https://www.facebook.com/groups/1414229612173477/permalink/2199414653654965/
@Viorica Fulop
-Daca ar fi puternica nu ar fi aparut la A3 aseara sa explice carnetul de note ...simte pamantul ca se misca ,si il mai aduce argument si pe Doctor Negoita ,primarul sect 3 ....scmecher dar prost si ala !!
<< NU E DAR POATE DEVENI puternică ,ORICUMe periculoasă>> <=><<inteligentă , fără scrupule, are verbul la ea ,are avere , sustinere de la grupuri de interese potente financiar , un buget faraonic SI informaţii din interiorul PSD ...CÂND SCUIPĂ TOT dRAGNEA E FIUL P...>>
Viorica Fulop
@O facultate in Cluj inseamna lipsa de posibilitati la tine acasa<< din provincie poţi ajunge la studii la Cluj daca meriti>> <=><<dacă eşti din CLUJ poţi ajunge la Pata Rât >> ,@eu sunt din Cluj ...<=><< SI EVIDENT, AI FO CINCI DOCTORATE ...a fi din Cluj e o întîmplare , A FI OM DE CARACTER E LUCRU MARE >>@a nu se confunda 4-5 ani cu ... lifetime ! <=><< VA SCRIE LA TINE CA EPITAF : A TRAIT TOATĂ VIAŢA ÎN cLUJ DAR DEGEABA >>@Poti sa ma cataloghezi cum vrei ca@ dupa mine in Cluj au ramas obiective ce se vad ,palpabile<<după Boc DA >> <=><<DUPĂ TINE EVENTUAL CE ARE CALUL LUI mATEI cORVIN SUB BURTĂ ..ca fapt divers în 1972 după un chef monstru la Chios -ziua mea cu prietenii ,ploua , m-am urcat pe cal în spatele lui Corvin să-i duc o umbrelă >>nu postari a la Facebook care Pata Rât parohia altuia <<confunzi sula cu prefectura se mai mută omul în altă parohie >>,in care atat exisram<<AŞ APRECIA să scrii corect , la noi , la ţară EXISTĂM nu EXISRAM
>> cat vor muschii lui Mark Zuckemberg .
MIHAI BELTECHI

Data de înscriere : 18/10/2008
Varsta : 66
Localizare : Dacia Aeterna

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum