Teodor Veturia bos bovis pesedensis redivivus

In jos

Teodor Veturia bos bovis pesedensis redivivus

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Vin Aug 31, 2018 8:36 am

Prezentare
..

Propriul angajat
.

A studiat la FACULTATEA DE ȘTIINȚE JURIDICE
.

Prezentare
Mihai Senior Beltechi
Teodor Veturia Datorez acestor oameni cariera mea.<<Prezentare
Propriul angajat
A studiat la Facultatea de Stiinte Juridice Oradea
A învăţat la Am făcut un liceu cu profil real.
Trăieşte în Oradea
>> <=><< CARIERA TA ? ai făcut o facultate pe puncte, la o instituţie de învătămînt de trei lulele , trei surcele ca să ai o diplomă CARE nu iţi foloseşte , nu eşti un avocat sau un jurist de succes , in zonă eşti un non nomen , ....>>
Propriul angajat
A studiat la Facultatea de Stiinte Juridice Oradea
A învăţat la Am făcut un liceu cu profil real.
Trăieşte în Oradea
PUNCT DE PLECARE
Sute de oameni, gazaţi la Cerbul de Aur după ce TVR l-a adus din greşeală pe Laurenţiu Cazan de la Jandarmerie
Teodor Veturia
- Regret că în Centenarul Unirii un profesor de istorie promovează discordia dintre oameni.
Mihai Senior Beltechi
- In schimb PSD si jandarmeria promovează concordia între oameni , fapt demonstrat în 10 august....Tie chiar nu iri e rusine ? Te-am rugat insistent sa ma scutesti de cretinismele tale . nu ma interesează opiniile tale , nu suport prostia fudulă
Teodor Veturia
Mihai Senior Beltechi Numai dumneata emiţi cretinisme.Pe dumneata nu te interesează nimic,eşti setat(sedat) pe o temă şi-i dai drumul înainte.Păcat de starea în care ai ajuns şi te faci de ruşine.
Mihai Senior Beltechi  Teodor Veturia e OPINIA TA ,o opinie cu care nu sunt de acord , OCOLEŞTE-MĂ ŞI scuteşze-mă de comentariile tale , nu prezinntă interes pentru mine DAR https://www.facebook.com/mihaim.beltechi/posts/239297713494746
Teodor Veturia  
Mihai Senior Beltechi Nu poţi să-mi opreşti dreptul de a comenta atunci când eu simt altceva.Este adevărat printre protestatarii de profesie sunt oameni cu aceleaşi suferinţe ca dumneata.Nu-şi i-au medicamentele la timp şi devin paranoici.Niciodată asemenea oameni nu pot deveni exemple de urmat.
Mihai Senior Beltechi  Teodor Veturia POŢI COMENTA CŢT TIMP EU ÎŢI PERMIT SĂ COMENTEZI pe topicele mele dar ar fi de preferat să nu comentezi din ipostaza unui PORC PESEDIST nesimţit şi infatuat...ai merita să îţi spun poveşti cu duoamna mă-ta dar nu merită efortul....oricum , m-am prins de schemă ...SUNTETI NIŞTE TICĂLOŞI ,provocaţi apoi dati report si cereti sanctionare de către FB
Mihai Senior Beltechi
https://sites.google.com/site/mareegradina/teodor-veturia---unul-ce-se-baga-in-seama-ca-si-chilotii-tanga-in-cur-de-baba
Teodor Veturia  Mihai Senior Beltechi Deja ţi-ai ieşit din minţi şi eşti incapabil să continui o discuţie civilizată.Aveţi impresia că mă cobor la nivelul unor oameni fără busolă ?.Ce limbaj şi atitudine din partea unui fost profesor de istorie.În toate instiuţiile prin care am trecut profesorii mei de istorie cu doctorate luate pe bune, au fost de înaltă clasă.inzestraţi de Dumnezeu cu har şi pricepere în transmiterea de cunoştinţe,sunt în memoria mea repere morale şi profesionale.Datorez acestor oameni cariera mea.
Teodor Veturia nu te mai retin , plimbă ursul ,,tu NESIMŢITULE vorbeşti de discuţie civilizată ? PORCULE ticălos, nu iţi e ruşine ? CEI DIN PIATĂ AU FOST ÎMN MAREA LOR MAJORITATE oameni paşnici IAR protestatarii de profesie ERAU CEI ADUŞI de colegii tăi pesedişti....Mai scuteşte-mă de mesaje moralizatoare , dascălii tăi au produs unn rebut uman ...asta eşti

Beltechi Mihai
29 Noiembrie 2017
Teodor Veturia - pesedistul mincinos care se dorește manipulator de opinii
https://www.facebook.com/groups/1414229612173477/permalink/2004336569829442/

Teodor Veturia
- Am o imagine scârboasă pe care mi-au făcuto nişte indivizi nespălaţi ,jegoşi care înainte de alegeri în drum spre o cantină socială afirmau în gura mare că ei îl votează pe Johannis nu pe "pişatul" de Ponta.
Daniel Moldoveanu
- Si pe cine au votat?
Teodor Veturia
- Daniel Moldoveanu L-am întrebat pe unul cu ce partid votează şi mi-a spus că-i liberal.
Stefan Nita
- Bai Ventura ...tu esti o mare jigodie manipulatoare .
Beltechi Mihai
- mi-au făcuto<STUDIOSULE , mi-au făcut-o>
Beltechi Mihai
- Teodor Veturia @ mi-a spus că-i liberal <ȘI noi musai să credem , că de .....>
Teodor Veturia
- Stefan NitaŞtefane,ai cuvântul meu de onoare.eu nu mint.
Beltechi Mihai
- Teodor Veturia AȘA SĂ FIE ....și ce relevanță are ? sî înțeleg că toți cei ce nu l-au votat pe limbricul Ponta sunt ”nişte indivizi nespălaţi ,jegoşi ” ? cAM MULT 6400000 de indivizi nespălaţi ,jegoşi ÎN FINE, respect DREPTUL FIECĂREI PERSOANE DE A PLONJA ÎN RIDICOL CHIAR ȘI dacă o face cu nerespectarea reguliloe elementare de ortografie.
Teodor Veturia
-Beltechi Mihai Hai să vă apun de unde vine cifra de 6 400 000.Votanţi:unguri 2 mil.,ţigani 2 mil.,diasporezi 300-400 000,tot atâţia alte naţionalităţi,altele de cât cea maghiară şi doar 1 600 000 de români printre care şi profesorul de istorie patriot ,Mihai Beltechi.
Beltechi Mihai
Teodor Veturia
@ Hai să vă apun <SOARELE apune, pesedistul minte c/nd tace sau SPUNE>
@Votanţi:unguri <ești un jegos penibil și MINȚI electoratul maghiar in integrum nu reprezintă 2 milioane 1.227.600 de persoane , din care nu toti au drept de vot -excludem copiii iar unii au votat Ponta >
Maghiarii şi romii sunt cele mai numeroase minorităţi etnice din România, populaţia de etnie maghiară fiind de 1.227.600 de persoane (6,5%), iar numărul celor care s-au declarat romi fiind de 621.600 (3,3%), potrivit rezultatelor definitive privind populaţia ale Recensământului din 2011.
http://www.gandul.info/.../recensamant-date-finale-cati...
@Votanţi:2 mil.,ţigani < ești un jegos penibil și MINȚI electoratul de etnie romă (țigănească ) in integrum nu reprezintă 2 milioane ci 621.600 , din care nu toti au drept de vot -excludem copiii )
și în plus, o parte a acestui electorat , asistați social votează PSD >
Maghiarii şi romii sunt cele mai numeroase minorităţi etnice din România, populaţia de etnie maghiară fiind de 1.227.600 de persoane (6,5%), iar numărul celor care s-au declarat romi fiind de 621.600 (3,3%), potrivit rezultatelor definitive privind populaţia ale Recensământului din 2011.
@Votanţi.,diasporezi <>300-400 000,
@Votanţi tot atâţia alte naţionalităţi,altele de cât cea maghiară < ești un jegos penibil și MINȚI electoratul alte naţionalităţi,altele de cât cea maghiară reprezintă 1784000 din care nu toti au drept de vot -excludem copiii )
Grupurile etnice pentru care s-a înregistrat un număr de persoane de peste 20.000 sunt: ucraineni - 50.900 persoane, germani - 36.000, turci - 27.700, ruşi-lipoveni - 23.500 şi tătari - 20.300 persoane.
@ Votanţi 1 600 000 de români printre care şi profesorul de istorie patriot ,Mihai Beltechi.
Păcăliciule constipat , eu nu împart electoratul în unguri , țigani , români , eu operez cu paradigma votanți PSD - votanți anti PSD şi profesorul de istorie patriot ,Mihai Beltechi E MÂNDRU că prin votul său a contribuit la prăbușirea din înalturi a unui Icarus al porcilor cu numele de Victor Ponta , albanez , italian , rumân verde după caz , mitoman , excroc, plagiator , trădător de neam și țară , pușcăriabil
PS
AM SCRIS atît de mult pentru cititorii acestui grup , părerile mele despre Teodor Veturia sunt bine conturate și bazate pe fapte.
MIHAI BELTECHI

Data de înscriere : 18/10/2008
Varsta : 66
Localizare : Dacia Aeterna

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum