Violeta Balog -vaca ce il linge sub noadă şi sub burtă pe boul de Pleşoianu : ia vaCĂ CE eşti de citeşte

In jos

Violeta Balog -vaca ce il linge sub noadă şi sub burtă pe boul de Pleşoianu : ia vaCĂ CE eşti de citeşte

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Lun Aug 13, 2018 3:25 pm

punct de plecare
PRONUME CARMEN DAN
O să vină ziua când țoapa înamorată de mustăcios va sta în boxa acuzaților fără imunitate parlamentară.
Violeta Balog
Cine a facut-o, a facut-o conform legii, javrelor!
Mihai Senior Beltechi
Violeta Balog javră e mă-ta

Violeta Balog  Mihai Senior Beltechi
De-asta ati avut atat de mare succes cu "mitingul"vostru agresiv! N-ati inteles ca romanii nu agreaza fanatismul vostru vulgar si agresiv...
Violeta Balog
Si a propos, tu faci diferenta dintre pronume si prenume? Ai facut scoala la FF sau asa cum iti arata profilul, nici nu existi?
Mihai Senior Beltechi
 Violeta Balog mitingul a fost un succes cred eu dar dacă a fost sau nu un succes nu este o scuză pentru brutele din jandarmerie si pentru cei ce le-a ordonat s[ atace barbar civilii --fascişti ce practică genocid.
Mihai Senior Beltechi
 Violeta Balog tanti mama lui Ionuţ , eu fac deosebirea între premume şi PRONUME , dar CURVA AIA PROASTĂ care a fost secretară de şcoală nu e capabilă să o facă

Mihai Senior Beltechi
ia vaCĂ CE eşti de citeşte
"Vreţi să vă dau eu, acum, nume şi pronume şi toate cele? https://www.realitatea.net/carmen-dan-certata-cu-gramatica-vreti-sa-va-dau-eu-acum-cu-nume-si-pronume_2121717.html
e OPINIA TA ,o opinie cu care nu sunt de acord DAR https://www.facebook.com/mihaim.beltechi/posts/239297713494746
Mihai Senior Beltechi

Violeta Balog fă , proasto , mă doare fix la 0,000017 mm în faţa pulii dacă te interesează sau nu te interesează , asta însă nu înseamnă că îţi permit ca pe topicul meu să plonjezi voluptuos cu gura în p....poţi face bubiţă dând cu placa dentară de asphalt
MIHAI BELTECHI

Data de înscriere : 18/10/2008
Varsta : 67
Localizare : Dacia Aeterna

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum