Toni Toni mă uit la mecla ta şi plâng

In jos

Toni Toni mă uit la mecla ta şi plâng

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Joi Iul 19, 2018 10:54 am

@ Toni Toni  mă uit la mecla ta şi plâng
https://www.facebook.com/groups/2184664791760483/permalink/2342490312644596/
punct de plecare
Viorica Dăncilă: "Ezistă un compot la adresa Guvernului!"

Toni şi alţi 383 s-au înscris în grupul Opinia Publică în ultimele două săptămâni. Urează-i bun venit în comunitate! OK FB ...bun venit , labă pesedistă tristă
@Belitchiule...compot e in capul tău mâncator de kkt plătit << pentru început bună dimineaţa şi bun venit la mine pe topic.Apreciez în mod deosebit eleganţa stilului tău, dialogul politicos -eşti pesedist cumva ? ANIMALELE care susţin şi votează PSD de regulă sunt tot timpul cu căcatul sub ţeastă şi în gură>> <=><<ACUM , serios vorbind , ,te întreb foarte politicos , m-ai făcut curios :TU CE PIZDA MĂ-TII VREI , RÂMĂTORULE ÎN CĂCAT ? >>

Mihai Tincan Beltechi, nu flauşatule <<MĂ CONFUNZI CU MĂ-TA şi TAC-TU care şi-au tras flauşaţi peste copite ca să nu se vadă balega uscată de pe ele  >> <=><<ŞTIAI CĂ EXISTĂ VIRGULĂ ? >>eu sut << SE VEDE -un agramat cu meclă de halitor de căcat >> <=><< dacă te rog frumos , poţi încerca să scrii corect ? mersi , ţărane >>apolitic<<Of course, toate gunoaiele care put a pesedism se pretind apolitice  >> <=><<e o ruşine să fii pesedist ? >> doar ca nu supot sut << SE VEDE -un agramat cu meclă de halitor de căcat >> <=><< dacă te rog frumos , poţi încerca să scrii corect ? mersi , ţărane >> idioții <<DA? >> <=><< ATUNCI ÎMPUŞCĂ-TE !>>

@ Toni Toni
Ca si continuare...ma-ta e curva sau a fost<<TOTDEAUNA AM SUSŢINUT CĂ PESEDIŞTII SUNT OAMENI  DELICAŢI , CU BUN SIMŢ , DE CE MĂ OBLIGI SĂ ÎMI SCHIMB IMPRESIA ?>> <=><< nestimate DUOMN , mama mea nu a fost curvă , cred că o confunzi cu duamna mă-ta >>....acum cred ca e țărână deja << da , a murit acum 22 de ani>> <=><< eşti fericit acum , viteazule ? te războieşti cu morţii , lombrozian umflat cu pompa ce eşti>>

Toni Toni
Sa-mi sugi tu mie si la tot neamul pula, tu cu ma-ta şi tot neamul tau de curve şi muisti. << eşti foarte amabil,dar declin oferta>> <=><< nu fi necăjit , îţi face acest serviciu duamna mă-ta >>

Toni Toni
Poftim si virgula mea sa ti-o bagi in gura si in cur << eu nu >> <=><<duamna mă-ta da >> poponar jegos <<mă confunzi cu tac-tu , cu mă-ta , cu tine  >> <=><< >>, pişa-te-as în gât ! << pe mine nu >> <=><<pe mă-ta da >>

Toni Toni
Şi acum poți să raportezi ca ți-ai luat muie pe facebook, poponarule <<te suspectez de port ilegal de frânturi de inteligenţă  >> <=><<aşa voi face , vei lua un bine meritat concediu de la FB , O SĂ TE POŢI BUCURA DE SERVICII DE CALITATE prestate de duoamna mă-ta sau când ea nu e acasă vei putea să faci laba  >>
MIHAI BELTECHI

Data de înscriere : 18/10/2008
Varsta : 67
Localizare : Dacia Aeterna

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum