Nelu Martin , citeşte labă tristă şi bagă la cutie,cum îi vorbeşti lu mă-ta nu imi vorbi şi mie

In jos

Nelu Martin , citeşte labă tristă şi bagă la cutie,cum îi vorbeşti lu mă-ta nu imi vorbi şi mie

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Vin Iul 13, 2018 2:59 am

https://www.facebook.com/groups/2184664791760483/permalink/2334374356789525/
Nelu Martin
Ce minte de bibilica aveți! Aveți voi cunoștințe de Drept Constituțional. AVEȚI habar de constituție sa comentați o decizie CCR.!ori vreți ca deciziile sentințele sa se ia în strada de toți ametiti'drogati scăpați din pârnaie? Când postați ceva credibil stoarceți oleacă creierii dacă aveți dacă nu Taci ca așa pari puțin disyept << neologism ?>> <=><< ce de sub burta mă tii ieeeeee ?>>

Nelu Martin
Nu mă refer la Elisabeth Sucit ia nu are minte cred ca ia căzut în chiloti << PORCULE pesedist , NU SE VORBEŞTE AŞA UNEI DOAMNE dar ca să fii cu sufletul de porc de câine împăcat . nu Elisabetei , curvei de mă-ta i-a căzut >> <=><< dar direct pe asfalt că nu avea budigăi , era în curul gol>>

Mihai Tincan Beltechi
cratima , fiu al tristeţii
Nelu Martin
Veziti de paraziți tai din capulet'nu dau extemporal cu tlf
Mihai Tincan Beltechi
Nelu Martin nu te oblig să scrii corect . nici să dai extemporal ...ştiu că ăia de la PSD sunt agramaţi şi sfertodocţi ...eu nu am paraziţi în cap dar tu ai băşini la creier ..puţi de prost ce eşti şi pe indivizi de teapa ta când sunt bine dispus obişnuiesc uneori să îi trimit la origini ...te rog respectuos fii politicos chiar dacă eşti agramat
Nelu Martin
Mihai Tincan Beltechi mai<<măi eşti cu porcul de tac-tu >> <=><<poţi fi şi cu scroafa de mă-ta >>
pățachina <<e mă-ta >> <=><< fii respectuos. fiu de curvă >>
am făcut o fac de Medicina << de făcut faci când pe tine te caci >> <=><< o facultate se urmează şi se absolvă cu examen de licenţă>>
și la un concurs de 25 pe loc amintit << amintit ???? ai minţit CĂ CHiar că că >> <=><<poate ai intrat ca vizitator >>
cu 10 am terminat cu 10 trei premii la. <<la ?>> <=><< la mă-ta >>
Tu ești un Basinos << parţial ai dreptate , trag nişte băşini de ţi-ar lăsa gura apă ,>> <=><< mai mult , mă cac pe pesedişti >>
poate din haita zbanghiilor usr.iohanisti.macovisti.milogi lui soros. << eu sunt băsist şi sunt aici , te oftici ?>> <=><< >>
Psd iști din generația mea << atunci nu existau pesedişti decît în coaiele zbârcite ale cârmaciului Nicolae , istoria i-a fătat mai târziu după ce scroafa de Iliescu a mers a treia oară la ginecolog>> <=><< măi labă tristă , eu am 67 de anim tu câţi distinsa pizdă a mă-tii ai ? Poţi să fii şi din generaţia lui Tutankamon , asta nu îţi dă dreptul să fii mitocan cu o doamnă....dacă mă-ta nu e doamnă , alte femei sunt >>
au construit tara prin munca și ați devalizat voi trădătorilor. CINE A construit peste 5 milioane de locuințe canal Dun Mar Neagra Centrală Atomica Transf.cai ferate sute de fabrici uzine irigații <<A CONSTRUIT POPORUL >> <=><<şi au devalizat feciorii de curvă şi puii de viperă clociţi de Iliescu , manca-i-ai fuduliile cu uretră cu tot >>
Voi ați jecmănit <<scrie corect >> <=><<jegmăniţi >>
păduchilor <<nu >> <=><<păduchi sunteţi tu , mă-ta, tac-tu şi milioane de boi ce votează PSD >>
va ți<<DĂ-TE ÎN MĂ-TA , scrie corect , mă aduci la disperare şi-mi faci zilele amare >> <=><<v-aţi UITE , CA SĂ PRICEPI : v-aţi CULCAT CU DUAMNA MĂ-TA ?ati avut o relaţie incestuoasă?>>
vândut ca Iuda averilor << averile ? >> <=><< nu avea averi , era un păduchios, sărăntoc ca toţi pesediştii şi trădător ca ei>>
străini<<străinilor ? >> <=><< PORCULE , AU VÂNDUT ŞI VÂND ŢARA porcii de pesedişti , de la Iliescu la banda actuală. căca-m-aş pe mormîntul lor şi al tău de şulfă pesedistă >>
. HAI SICTIR KKT.... << la fel şi ţie >> <=><<MERSI pt dialog ...pa şi PU LA mă-ta-n poartă poate ne-om vedea vreodată >>

Nelu Martin copil al tristeţii , făcut din labă şi avortat de scroafa de mă-ta pe un munte de căcat îngheţat , puteai încerca să vorbeşti politicos.Vei primi niţel mai târziu un răspuns mai elaborat-

MIHAI BELTECHI

Data de înscriere : 18/10/2008
Varsta : 67
Localizare : Dacia Aeterna

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum