Nicolae Durac alias DUROK

In jos

Nicolae Durac alias DUROK

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Dum Iul 08, 2018 11:53 am

@Nicolae Durac
Boul este un taur fără testicule. <=><<citezi din romanul autobiografic al tatălui tău şi din experienţa proprie ? >>

Nicolae Durac
@Musiu MIhai M Beltechi este absolvent de universitate... <=><<DA >>
A intrat taur și a ieșit bou. <=><< MĂ CONFUNZI CU TAC-TU CARE LA OFIŢERUL STĂRII CIVILE A intrat taur și a ieșit bou >>
Ce să-i ceri titratului, <=><<POŢI SĂ ÎL ROGI POLITICOS să te bage în mă-ta >> când creierul lui a stat în testicule? <=><< mă piş pe tine de râs >> A intrat taur și a ieșit bou <=><<tac-tu în mă-ta ? >>Și... Ghinion ! a rămas fără ele.... <=><<i le-a păpat hulpava ?>> Hai să redevenim serioşi GUŞTERE , FACI O GREŞALĂ.Nu sunt obligat să dialoghez cu toţi constipaţii intelectual ( de regulă votanţi PSD ) CARE VORBA AIA , se pot mândri CĂ Chiar dacă şcoală ioc minte şi bun simţ nu au de loc. Nu mă interesează opinia ta , poţi să o scrii pe o cărămidă pe care apoi să o bagi în cur ţie sau distinsei duamne mă-ta. Dat fiind faptul că FB a avut inspiraţia să ofere facilitatea BLOCHEAZĂ UTILIZATORUL am plăcerea să îţi dau blok , nu înainte de un sincer MARŞ ÎN P („ peştera" ? „ parcarea" ? „ perimetrul" ? )MĂ-TII , JAVRĂ ! .Cu sinceritate şi multă gingăşie îţi transmit CĂ Chiar....
e o opinie cu care nu sunt de acord DAR https://www.facebook.com/mihaim.beltechi/posts/239297713494746

Nicolae Durac
Mihai Tincan Beltechi Eu am făcut.... o... să-i spunem glumă. <<foarte reuşită glumă , her DUROC >> <=><<TOT SUB FORMĂ DE GLUMĂ TE ÎNTREB ŞI EU CUM AI AJUNS ŞOGOR CU TAC-TU , i-ai tras-o tu muierii lui când era la troaCA CU lături sau i-a tras-o el scrofiţei tale , tot rasa Duroc e şi ea = >> Dar tu chiar ai avut creierul în testicule <=><<nu>> și ți-a fost extirpat prin scopire? <=><< nu >> Scuze... N-am știut... Săracu de tine, cât suferi.... <<nu >> <=><< acum pot să te rog să te îndrepţi în pas vioi spre distinsa ta mamă care are izvorul de unde bei tu apă ?>> Cade cortina, BLOK cretinule.Nu îmi permit să îţi zic ceva gen îţi f....elicit morţii mă-tii că DAI REPORT ŞI MĂ SUSPENDĂ NENEA FB

Ultima editare efectuata de catre MIHAI BELTECHI in Dum Iul 08, 2018 2:05 pm, editata de 1 ori
MIHAI BELTECHI

Data de înscriere : 18/10/2008
Varsta : 66
Localizare : Dacia Aeterna

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Vyki Moraru

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Dum Iul 08, 2018 1:30 pm

Vyki Moraru Mai boul baltii ,nu ti-e rusine sa spui unei doamne oricare ar fi ea cuvintul vaca??!! poi Vaca este aia care te-a avortat , avorton prost si mitocan , misogin , troglodit , vaci sunt toate muierile din neamul ma-tii . bou incaltat!.

Mihai Tincan Beltechi @Vyki Moraru Mai boul baltii <=><<mă confunzi cu tac-tu >>nu ti-e rusine sa spui unei doamne<=><<NUUUU , AM CONSTAT o stare de fapt scroafa de la interne e duamnă ?>> oricare ar fi ea cuvintul vaca??!!<=><< am vrut să fiu politicos , nu am vrut să folosesc epitete gen curvă proastă>> poi Vaca este aia care te-a avortat avorton prost si mitocan , misogin ,<=><< vacă e curva de mă-ta >> troglodit vaci sunt toate muierile din neamu ma-tii <=><<le confunzi cu cele din turma pesedistă din care faci parte >> . bou incaltat!.<=><<mă confunzi cu tac-tu >

Vyki Moraru pune-o pe ma--ta prostovane cu gura acolo si vitaminizeazo pina se-nvata minte sa numai faca greseala vietii ei,sa nasca sau s-avorteze un bou ca tine ,ca uite ai iesit retardat si cu mari deficiente de creier uman , nici de porc n-ai, c-ala este un tonic ptr. cel uman ...pur si simplu locul unde-ar trebui sa fie creierul e un gol imens ....nici tastatura nu suporta ceea ce meriti sa-ti scriu ,dar avind in vedere ca n-am cui .....ma rezum la atit ...''esti mai prost decit prevede legea ''.

bai taran prost din ma-ta Bihorului nu te uiti  in oglinda sa vezi cit esti de prost impotentul drqu , bou incaltat  cu ma-ta aia vaca care te-a avortat ...da-te drequ si stai in banca ta  nu mai semnala ca esti bnou ca observam toti .SICTIR  IN MORTII MA-TII SI BLOCK.ANIMAL  MISOGIN CE ESTI SI  FARA NEURONI SI CREIER.

Ultima editare efectuata de catre MIHAI BELTECHI in Dum Iul 08, 2018 1:32 pm, editata de 1 ori
MIHAI BELTECHI

Sus In jos

Cristin Stoica

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Dum Iul 08, 2018 1:32 pm

Cristin Stoica

Mihai Tincan Beltechi dai <<scrie corect , unde-i cratima , futu-ţi cratima mă-tii >> <=><<uite cum trebuie folosită cratima :dă-i mamei tale mure  >>cu nasul sa vezi la aceasta idioata << nu ma interesează>> <=><<pe tine te poate interesa deoarece eşti pesedist şi idiot ca scroafa asta >> poate iti da si tie brinza si smintina << să-ţi dea ţie >> <=><< şi dacă nu-ţi dă cere de la mă-ta >>
Cristin Stoica
Ai dat tu cu nasul postacule << nu>> <=><<doar că tu ai dat sau ai da cu nasul în curul paţachinei >> de iti permiti sa vorbesti asa << la mine pe topic pot sî îmi permit orice >> <=><< inclusiv să te bag în mă-ta pentru impertinenţă >>
GUŞTERE , FACI O GREŞALĂ.Nu sunt obligat să dialoghez cu toţi constipaţii intelectual ( de regulă votanţi PSD ) CARE VORBA AIA , se pot mândri CĂ Chiar dacă şcoală ioc minte şi bun simţ nu au de loc. Nu mă interesează opinia ta , poţi să o scrii pe o cărămidă pe care apoi să o bagi în cur ţie sau distinsei duamne mă-ta. Dat fiind faptul că FB a avut inspiraţia să ofere facilitatea BLOCHEAZĂ UTILIZATORUL am plăcerea să îţi dau blok , nu înainte de un sincer MARŞ ÎN P („ peştera" ? „ parcarea" ? „ perimetrul" ? )MĂ-TII , JAVRĂ ! .Cu sinceritate şi multă gingăşie îţi transmit CĂ Chiar....
e o opinie cu care nu sunt de acord DAR https://www.facebook.com/mihaim.beltechi/posts/239297713494746
Cristin Stoica
Cristin şi alţi 365 s-au înscris în grupul Opinia Publică în ultimele două săptămâni. Urează-le bun venit în comunitate! << DACĂ facebook Zice , ieu iexecut >> <=><< BUN VENIT IDIOTULE ÎN GRUPUL OPINIA PUBLICĂ , aici au un loc sub soare chiar şi tipi scizofrenici ca tine >>
Sa-i pupi tu pe fiecare PSD undeva <<nu >> <=><< pupă-i tu cu mă-ta >>ce zici te-ai satura cacat plouat unde lucrezi <<sunt pensionar dar mămica ta zicea să mă angajez la ea ca il futadore de la vaca   >> <=><<dar iţi las ţie plăcerea să îi serveşti alternativ ca taur si ca supozitor  >>acoperitule fita-r rasa a dracului << eu nu m-am legat de rasa porcinelor din care faci parte >> <=><< >> de jigodie mascata << JIGODIE >> <=><<ÎI ZICI CĂŢELEI DE MĂ-TA  >>care inbirligi roman contra roman << MINŢI >> <=><< eu nu te-am îmbîrligat contra mamei tale , erai îmbîrligat deja .Zici că eşti propriul angajat , nu eşti angajat la mă-ta la împins căcat? >> BLOK
MIHAI BELTECHI

Sus In jos

Re: Nicolae Durac alias DUROK

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum: