Ion Berlinger -cretinul constipat cu poză de împrumut , tu-i muma lui

In jos

Ion Berlinger -cretinul constipat cu poză de împrumut , tu-i muma lui

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Mier Iun 20, 2018 6:00 pm

Lucrează la chief executive director at my own company <=><<toţi ţucălarii şi cerşetorii se dau mari şefi >>
A studiat la Ludwig-Maximilians-Universität München <=><<ioc >>
A învăţat la Colegiul National Banatean Timisoara
Trăieşte <=><< ciordeşte sau cerşeşte >> în Eggenfelden
Din München

Ion Berlinger
-Da sa iesim in strada sa le dam la muie la toti sorosistii si la idiotii din #rezist ptr ca la cat sunt de inculti, de prosti si de golani trebuie sa-i oprim sa protesteze PENTRU a sustine un stat securist condus de un SRI, care uita de democratie de rolul Parchetului General, de Inalta Curte cu care ausemnat un Protocol secret sa ocoleasca statul de drept si cetateanul, pe care vreti sa-l calcati in picioare, sa va bateti joc de poporul roman, de democratie, sa-i eliminati pe opozantii politici transformandu-va in politie politica! Mai rau ca infractorii de drept comun, ca haimanalele de pe strada care fura de foame!
Fira-ti ai dracului de mistreti nesimtiti ce sunteti!
Mihai Beltechi Din Tinca
-Ion Berlinger ia medicamente, faci spume deja
Ion Berlinger
- Mihai Beltechi Din Tinca Da ma fac spume de greata cand vad cat de idioata este generatia de cacat care sustine un stat SECURIST cu o justitie KGB-ista
Mihai Beltechi Din Tinca
- Ion Berlinger scrie corect şi apoi fă spume
on Berlinger
Mihai Beltechi Din Tinca
- Ma prostule, aici nu suntem la lectii de gramatica ci la LECTII de VIATA, asa ca nu conteza cum scrii, ci ce SCRII !Iar tu scrii prostii in favoarea unui stat securist de tip STALINIST, pentru un presedinte PENAL care se crede DICTATOR
Mihai Beltechi Din Tinca
-Ion Berlinger mă eşti cu curva de mă-ta constipatule intelectual....nu suport incultura şi prostia agresivă-Puţi a găinaţ de papagal ...poi să susţii o opinie şi scriind corect , folosind limbaj civilizat.Troglodiţii ca tine sut incapabili de dialog.Mergi te rog la umbră sub fustele mă-tii
-Ion Berlinger
- Mihai Beltechi Din Tinca Ma troaca plina cu cacat, de bine de rau eu mi-am sustinut postarea cu prezentari ale unei realitati NOTORII!" Pe cand tu ma troaca versi cacatul din tine si guiti ca porcul infometat al unui tigan !
Ia uita-va:
INDEMN:
Da TREBUIE sa iesim in strada sa le dam la muie la toti sorosistii si la idiotii inconstienti din banda #rezist ptr ca la cat sunt de inculti, de prosti si de golani trebuie sa-i oprim sa protesteze PENTRU a sustine un stat securist condus de un SRI, care uita de democratie de rolul institutiilor statului ca Parchetului General, de Inalta Curte cu care au semnat un Protocol secret sa ocoleasca statul de drept si cetateanul, pe care vreti sa-l calcati in picioare, sa va bateti joc de poporul roman, de democratie, sa-i eliminati pe opozantii politici transformandu-va in politie politica! Mai rau ca infractorii de drept comun, ca haimanalele de pe strada care fura de foame!
Mihai Beltechi Din Tinca
- Ion Berlinger păi zic eu să începi prin a da muie mumă-tii ...despre tandreturile dintre Dragnea cu statul paralel nu zici nimic ? Ţi-o fi dat şi ţie şoroco după carici ? De guiţat guiţaţi tu şi scroafa de mă-ta
Ion Berlinger
- Mihai Beltechi Din Tinca Ce zice un vierme de cacat din curul lui Soros, o haimana idioata care sta toata ziua pe maidan ca sa bata lumea care doreste DEMOCRATIE, ma lasa total rece <=><< >>
Mihai Beltechi Din Tinca
gata, va zic pas.Nu mai urmaresc aceste formidabile dialoguri ....să nu fie rău ca să ne fie bine , Dragnea vegheză pentru tine
MIHAI BELTECHI

Data de înscriere : 18/10/2008
Varsta : 66
Localizare : Dacia Aeterna

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum