Radu Cristian Marin

In jos

Radu Cristian Marin

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Mier Mai 16, 2018 2:35 pm

am întrebat DĂJEABA 100 de români şi trii unguri -pe care Radu Cristian-Marin să îl trimit la mă-sa în .... ? după ce am postat linkul https://www.facebook.com/groups/183341829087381/ am primit notificare cum că Radu Cristian Marin doreşte să ia legătura cu mine. Intru pe MS şi citesc cu atenţie :
ai trimis cumva acest mesaj ? ATITA MERITI MAI AVORTON CU N NEURON SI ALA LOBOTOMAT NASCUT DIN TATA LABAGIU SI MAMA BOSCHETARA SCAPAT APOI IN LATRINA CU DEJECTII BASISTO-IOHANISTE....https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1844933962432238&set=p.1844933962432238&type=3
Vreau să îi răspund prin mesaj politicos DOBITOCULUI dar nu ştiu cui să îi umplu frigiderul cu carne macră şi mamei cui să îi recomand tuşeuri rectale cu nobila sculă a unui vier rasa Mangaliţa , nu am mai avut însă posibilitatea să îi răspund. Măi zic eu nervos , cine pizda mă-sii e acest dobitoc Radu Cristian-Marin ? Păi dacă am întrebat DĂJEABA 100 de români şi trii unguri -pe care Radu Cristian-Marin să îl trimit la mă-sa în .... şi ăştia tac precum mortul în păpuşoi ia să întreb eu pe pretenarul meu FACEBOOK care mi-a dat mie zeci-sute de blocări pentru că am avut nesăbuinţa să pizduiesc copios nişte pesedişti jegoşi ?Am întrebat deci pretenarul meu FACEBOOK cine pizda mă-sii e aceest jeg Radu Cristian-Marin , tu-i lui şi nu numai lui ceva , undeva ...
Acum sau pretenarul meu FACEBOOK s-a ambetat (beat mangă ) sau vrea să facă mişto de mine ...îmi oferă UNICUL Radu Cristian-Marin

A lucrat la mc prefabricati <<CORECT prefabricate>> <=><< căcaţii sunt prefabricaţi>>
A studiat la Universitatea Babeş-Bolyai <<nu poci crede , ţoţi bulangii care spală bude sau ciordesc în occident pretind că au studii universitare ...de bun simţ e sa indici facultatea , anul absolvirii , profilul >> <=><< ce să verific din curiozitate în Anuarul UBB ? >>
A învăţat la Liceul Economic Cluj-Napoca
Trăieşte în Ferno <<munceşte sau ciordeşte ? >>
Din Cluj-Napoca sau << de la Pata Rât unde-i groapa de gunoi a Clujului ? >>
FACEBOOK s-a ambetat (beat mangă ) sau vrea să facă mişto de mine ...îmi mai oferă POIATUL Radu Cristian-Marin
Poezie-Radu Cristian-Marin
https://www.facebook.com/www.raducristian1979.it/
CITESC CU EVLAVIE LA ÎNTÎMPLARE O CREAŢIE A POIATULUI ŞI MĂ PIŞ PE MINE DE RÂS
LA MULȚI ANI, DRAGĂ CRISTINA! !!

O ALTĂ FRUNZĂ ZBOARĂ -N VÂNT,
ÎȚI PARE RĂU........DAR LAS-O !
AȘA E VIAȚA PE PĂMÂNT. ...
E ZIUA TA , FRUMOASO!

O FRUNZĂ CARE A VĂZUT
SOARE, PLOI ȘI IUBIRI,
PLUTIND ÎNCET A AȘTERNUT
COVOR DE AMINTIRI. ..

SĂ ÎNFLOREȘTI EU ÎȚI DORESC ,
ACUM....CĂ SUNTEM MARI.
LA UMBRA TA SA VEZI CUM CRESC,
DIN URMĂ, ALȚI LĂSTARI!

CARE SA CREASCĂ FALNICI BRAZI,
SĂ TE STRÂNGĂ-NTRE CETINI. ...
ASTA-TI DORESC EU ȚIE AZI :
O PĂDURE DE PRIETENI! !!!
Dacă Bulă scria în clasa a doua un aşa căcat de şa zisă poezie ÎI DĂDEA DOAMNA O BĂTAIE DE SE CĂCA PE EL ( O TU , POET NECUNOSCUT PE MUMĂ-TA NU O SĂRUT , NU MERITĂ NICI SĂ O F....UGĂRESC PRIN CURTE , SĂ O LAS VREO CINCI MINUTE , APOI IARĂ ŞI IARĂ SĂ O F....UGĂRESC PRIN CURTE , SĂ O LAS VREO CINCI MINUTE DUPĂ CARE SĂ-I BAG ÎN CUR O ŢIGARĂ ...APRINSĂ , EVIDENT )

ca să nu mă iau de f-un om fără vină întreb politicos pe MS : Ai trimis acest mesaj ? Nici un răspuns
not
non
niet
nem
+
ничего
semmi
niente
nada
MĂ , ÎMI ZIC YO , O FI OCUPAT UOMU , O FI LA MUNCĂ (sau la ciordit ?) , o fi scos nevasta şi mama la produs ....macrameuri pe centură
NU POCI ACUZA FĂRĂ DOVEZI
Dar totuşi ANALIZĂ DE TEXT
ATITA MERITI MAI AVORTON CU N << CU UN Sau C-UN >> NEURON SI ALA LOBOTOMAT <<BOULE , INVENTEZI NEOLOGISME ? >> <=><<se scrie lobotomizat , handicapatule făcut din labă >> NASCUT DIN TATA LABAGIU SI MAMA BOSCHETARA <<tu ai fost procreat de un tată sifilitic şi labagiu căruia mă-ta i-a supt-o şi a rămas grea după care te-a fătat pe un munte de căcat >> <=><< , VIRGULĂ , FUTU-ŢI virgula de sub buricul muierii tale >>SCAPAT APOI IN LATRINA CU DEJECTII BASISTO-IOHANISTE
<< eşti pesedist , hali-mi-ai scrotul ?>> <=><<eşti şi laş pe deasupra , o javră râioasă din echipa muşcă şu fugi , muşca-o -ai pe mumă-ta de clitorisul ei cât o minge de rugby) >>....
MIHAI BELTECHI

Data de înscriere : 18/10/2008
Varsta : 66
Localizare : Dacia Aeterna

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

repet întrebarea : ai trimis cumva acest mesaj ?

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Joi Mai 17, 2018 8:14 am

sunt tentat sa cred ca da, tu ai trimis mesajul respectiv ....la interogare FB ÎMI APARE DOAR NUMELE TAU DAR AS DORI SA CONFIRMI SAU SA INFIRMI CA TU AI TRIMIS MESAJUL....hai ca se poate , demonstrează că nu eşti un laş

laşule , taci precum scroafa de mă-ta după ce a halit-o sau regulat-o anaconda ....FUTU-ŢI cRISTOŞII MĂ-TII DE LABAGIU SIFILITIC CU PRETENŢII DE POET

LA MULȚI ANI , FEMEIE !!!

Nu pot să vă iau pe rând ,
Că mi -ar lua vreo două zile ,
Dar pentru toate am un gând :
Bunici , mame , soții , copile ...
Vă doresc din partea mea ,
Rude , nașe sau cumnate,
Prietene , foste colege....:
LA MULȚI ANI CU SĂNĂTATE !!!!
Și chiar dacă anii trec ,
Rămâneți ca odinioară !
Frumoase și parfumate
Ca florile de primăvară!!!

A MULȚI ANI , IOANEEEEEE! !!

Uite bă cum trece timpul
Și lăsați în voia vremii,
A venit ziua să - i scriu
Și lui Ion a ' Susănii

Ultima editare efectuata de catre MIHAI BELTECHI in Joi Mai 17, 2018 8:15 am, editata de 1 ori
MIHAI BELTECHI

Data de înscriere : 18/10/2008
Varsta : 66
Localizare : Dacia Aeterna

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

repet întrebarea : ai trimis cumva acest mesaj ?

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Joi Mai 17, 2018 8:14 am

sunt tentat sa cred ca da, tu ai trimis mesajul respectiv ....la interogare FB ÎMI APARE DOAR NUMELE TAU DAR AS DORI SA CONFIRMI SAU SA INFIRMI CA TU AI TRIMIS MESAJUL....hai ca se poate , demonstrează că nu eşti un laş

laşule , taci precum scroafa de mă-ta după ce a halit-o sau regulat-o anaconda ....FUTU-ŢI cRISTOŞII MĂ-TII DE LABAGIU SIFILITIC CU PRETENŢII DE POET

LA MULȚI ANI , FEMEIE !!!

Nu pot să vă iau pe rând ,
Că mi -ar lua vreo două zile ,
Dar pentru toate am un gând :
Bunici , mame , soții , copile ...
Vă doresc din partea mea ,
Rude , nașe sau cumnate,
Prietene , foste colege....:
LA MULȚI ANI CU SĂNĂTATE !!!!
Și chiar dacă anii trec ,
Rămâneți ca odinioară !
Frumoase și parfumate