AZI in lucru

In jos

AZI in lucru

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Sam Apr 28, 2018 7:23 am

AZI in lucru
~ @ # ¤ $% & () {} [] << >>  | \ <>; :: _  ,. -? / `
<BODY> <P> <A href= ""> AICI </A> </ BODY>   << >> <=><< >>
Ă  ă    Â  â     Î  î    Ș  ș    Ț  ț
@
<< >>
@
<< >> <=><< >>
Aurel Rus - o puţă tristă , cu barbişon sau doar un avorton ?
Nu există servicii de afişat - PEŞTE LA MĂ-SA,NEVASTĂ ŞI FETE
Nu există şcoli de afişat

Aurel RusAurel şi alţi 523 s-au înscris în grupul Opinia Publică în ultimele două săptămâni. Urează-le bun venit în comunitate!
@Beltechi Mihai esti puftan ??? << nu cunoşteam sensul . mă uitai în DEX (pufán, pufáni, s.m. (reg.) iepure)ŞI ÎŢI RĂSPUND ÎN CUNOŞTINŢĂ DE CAUZĂ -nu dar sunt convins că iepuroaice sunt nevastă-ta şi mă-ta care şi-o trag cu toată şatra iar tu eşti poştele lor >> @zilnic bati apropouri << zilnic bat peaste fălci cu armamentul din dotare porci soioşi ca tine şi mamele +fiicele şi nevestele lor >> @...ce zici ai puneo cu baiatul ??? (se fereră la Pomohaci ) <<nu , dar tu cu mecla ta de puţă cu barbişon ai pune-o iar nevastă-ta , mă-ta şi toate curvele din familia ta nu ar zice nici ele nu >>
Aurel Rus
@Beltechi Mihai este homosexual si am auzit ca ii plac si copii !!! << fac report şi cer să te blocheze >>
scuze pentru sinceritate , am făcut greşala să te consider un om inteligent si de bun simţ . Pentru a-mi corecta eroarea , te rog respectuos să mergi în nespălata P-arcare a mamei tale
Nu pot să îţi urez bun venit în comunitate dar marş în comunitatea lui Pomohaci , îţi va face onoarea să se şteargă pe cur cu barbişonul tău

Nu există servicii de afişat
Nu există şcoli de afişat
Aurel Rus -psihopat pervers
Aurel şi alţi 523 s-au înscris în grupul Opinia Publică în ultimele două săptămâni. Urează-le bun venit în comunitate!
@Beltechi Mihai esti puftan ??? << NU dar mă-ta e puftană>>zilnic bati apropouri ...ce zici ai pune<< cratimă , BOULE -cratima mă-tii !>>o cu baiatul ??? (se fereră la Pomohaci )<<EU NU , MĂMICA TA ŞI NEVESTICA categoric DA >>
Aurel Rus
Beltechi Mihai este homosexual <<el nu , tu cu tac-tu DA >> si am auzit ca ii plac si copii !!! << aici ai nimerit-o , am lucrat o viaţă în învăţămînt şi îmi plac copiii dar nu de maniera în care gândeşte un dezaxat ppsihic pervers ca tine , cur cu barbişon ce eşti >>
scuze pentru sinceritate , am făcut greşala să te consider un om inteligent si de bun simţ ....MARŞ în P-arcarea mă-tii , cred că încă mai are P-arcare chiar dacă e uzată , nespălată şi plină de balegă

punct de plecare
https://www.facebook.com/groups/1414229612173477/permalink/2087724414823990/
în fapt o preluare a unui text umoristic preluat de la
https://www.timesnewroman.ro/politic/nu-decid-strainii-cine-ne-conduce-tara-cu-ce-drept-cere-iohannis-demisia-premierului-roman-viorica-dancila

Adela Dehenes
https://scontent.ftsr1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/29570912_2008942615800945_4205988766038207338_n.jpg?_nc_cat=0&oh=3ba0604b1fc85cd1bacb3ceb7243ec00&oe=5B9A612D
Adela Dehenes
Clujul cere: Fără Penali!
Citeşte Endlich Düsseldorf. Dein Stadtführer
Ascultă Eurovision Romania 2018
Din Cluj-Napoca

@Adela Dehenes
Bosorog comunistoid fara creier, cu facultatea la ff
Beltechi Mihai
CU CINE TE CERŢI , prinţesă s tristeţii ?
@Maria SiAtat
Ma, da tu esti prost cu diploma  
Maria SiAtat
Beltechi Mihai Cu cine crezi , ia zi tu mai bine , observ că ai chef de discuțiile

~ @ # ¤ $% & () {} [] << >>  | \ <>; :: _  ,. -? / `
<BODY> <P> <A href= ""> AICI </A> </ BODY>  
<< >> <=><< >>
Ă  ă    Â  â     Î  î    Ș  ș    Ț  ț
Adela Dehenes
https://scontent.ftsr1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/29570912_2008942615800945_4205988766038207338_n.jpg?_nc_cat=0&oh=3ba0604b1fc85cd1bacb3ceb7243ec00&oe=5B9A612D
Adela Dehenes
Clujul cere: Fără Penali!
Citeşte Endlich Düsseldorf. Dein Stadtführer
Ascultă Eurovision Romania 2018
Din Cluj-Napoca
Maria SiAtat
punct de plecare
https://www.facebook.com/groups/1414229612173477/permalink/2087724414823990/
în fapt o preluare a unui text umoristic preluat de la
https://www.timesnewroman.ro/politic/nu-decid-strainii-cine-ne-conduce-tara-cu-ce-drept-cere-iohannis-demisia-premierului-roman-viorica-dancila
@Adela Dehenes
Bosorog comunistoid fara creier, cu facultatea la ff
Beltechi Mihai
CU CINE TE CERŢI , prinţesă s tristeţii ?
HOP SI EA SĂRIND CU GURA LARG DESCHISĂ în P....artea aia de după a dănţuit Isaia
@Maria SiAtat
Ma, da tu esti prost cu diploma  
Maria SiAtat
Beltechi Mihai Cu cine crezi , ia zi tu mai bine , observ că ai chef de discuțiile
Maria SiAtat•
https://www.facebook.com/beltechi.mihai.1
Feriti-va de acest personaj !

Maria SiAtat
1 oră •
Și totuși am citit pe un site că mămăliga este greu digerabila ! Pe cine oare să mai cred ?! Oricum azi mi-am propus sa gătesc un pui la cuptor + usturoi cu mămăligă pt soțul meu iubit
MIHAI BELTECHI

Data de înscriere : 18/10/2008
Varsta : 66
Localizare : Dacia Aeterna

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Keresztes Levente-ROMÂNUL CU TRICOLOR ROŞU -ALB -VERDE

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Sam Apr 28, 2018 7:53 pm

@Keresztes Levente dom prof. vai de capu tau nu tre inchis fbk ci deschisa mintea ta
<<grof (ca sa rimeze cu prof) nu accept impertinente nici macar din partea conationalilor lui Horty Mikos , Vas Albert sau a păcăliciului de la Buda es Pesta. Nu te-am întrebat dacă ai ceasul fixat pe Ora Bucurestiului sau a Budapestei ...Nu iti e rusine ? Cunosti derularea discutiilor ? Du-te domnule unde a dus Atila iapa la potcovit ...ce vezi nepotrivit în postarea aceasta ? Nu iti place ce scriu , ia ursul si plimba-l , pune sa danseze ceardas pe masă sau cumpără un papagal pe care să îl înveţi sa zică alternativ , copiind alţi papagali TRIANON , NEM , NEM , SOHA su nNEKEM KEL AUTONOMIO ....hAI PA...
Mintea mea e mult mai deschisă decît a unora care au târtiţa şi budigăii NEVESTELOR DIN DOTARE  pictate în roşu -alb -verde .... Te iert pentru că nu scrii corect româneşte , nu mă miră , cei ce nu simt româneşte de regulă scriu pocit sau de loc româneşte că de , ungurul nu-i fudul dacă nu-i şovin destul>>

@eu cred ca cunosc mai bine ca tine subiectele om limitat ce esti !!!!!! << cunoşti pe dracu>> @esti un nationalist prost de doi bani <<te înseli , eu sunt un patriot  român -naţionalişti de boi bani sunt cei din banda lui TOKES & COMP care precum termitele sapă harnic la temelia statului unitar român >>
@ EU SUNT ROMAN NASCUT IN ROMANIA SI AM ACELEASI DREPTURI CA SI TINE ... <<cetăţean român de etnie maghiară , nu-i o ruşine să fii ungur , dimpotrivă care DA , are aceleaşi drepturi ca şi mine , ba dacă ţinem seama de faptul că românii  sunt discriminaţi  în propria lor ţară în favoarea unor minoritari tupeişti -o pot conforma românii din HARKOV >> <=><< ca cetăţean român ce are drepturi dar şi obligaţia de a respecta Constituţia ţării care e părerea ta despre Art.1 din Constituţia României ? la cente narul Marii Uniri vei pune în piept cocardă tricoloră sau panglică neagră în semn de doliu pentru moartea unei inexistente Ungarii Mari precum porcii udemerişti ce se lăfăie în Parlament pe banii contribuabilului român?>> @ca esti un PSDist cu mintea limitata << cu tot respectul , (ca să nu zic că minţi ca un porc) te înşeli .Dacă eu sunt pesedist , nu te supăra că zic  asta , doamna mama dumneatale e mai virgină ca Fecioara Maria >> @care impreuna cu ceilalti <<adică porcii din PSD împreună cu cei de la ALDE şi cu porcii din ONG-ul numit UDMR care dacă ar fi respectată legea , nu ar avea voie să se manifeste ca partid politic spre deosebire de partidul scos de sub sutană de popa Tokes >>  @ duceti TARA de rapa este altceva << de râpă duc ŢARA porcii din PSD împreună cu cei de la ALDE şi cu porcii din ONG-ul numit UDMR care dacă ar fi respectată legea , nu ar avea voie să se manifeste ca partid politic
MIHAI BELTECHI

Sus In jos

de ce eşti npoliticos ? Eu nu imi permit să te iau cu bă , bozgor idiot ? Hai să iţi explic , eşti cam idiot, prinzi greu şi uiţi imediat

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Sam Apr 28, 2018 9:41 pm

@ba minte proasta ce are BUDA CU CE SE INTAMPLA IN ROMANIA ...<<are măi , idiotule pentru că >> <=><<
  1. oficiali ai Ungariei practică un discurs extremist , revanşard şi încurajează idioţii din România care au erecţii nocturne dormind cu harta Ungariei , cu fotografia lui Horty şi cocarde rol-alb -verzi sub pernă
    premierul Orban prezintă la întîlniri internaţionale , în cadru instituţional o hartă a aşa zisei Ungarii Mari care nu a existat nici o dată
    Preşedintele Comisiei de Politică Externă a Parlamentului ungar, Németh Zsolt , un alt revansard , agită spiritele
    Ungurii din România nu respectă Constituţia şi nici legile româneşti
    nişte porci revioznişti declară cu emfază că ei nu vor respecta 1 decembrie , sărbătoarea naţională a ţării în care TU ai drepturi Centenarul Marii Uniri şi vor purta panglici si banderole negre în semn de doliu

>>.@O IEI PE ARATURA <<pe arătură o iei tu , pe arătură o luaţi voi .lobotomizaţii ce vă hrăniţi cu revizionism revanşard şi cu ură >> <=><<cretinii , când sunt incapabili să discute bazat pe argumente , recurg la jigniri >>CU SUBIECTE BESINOASE << Băşini aveţi voi ungurii în captele voastre seci , de la vlădică până la opincă , BĂŞIATĂ-TA NI INSPIRI TU CŢND DORMI LÂNGĂ NEVASTĂ>> <=><< Tu ce faci la 1 decembrie de obicei ? >> ,SCIMBI SUBIECTU. <<SCRIE CORECT ...cam aşa SCHIMBI SUBIECTUL >> <=><< PĂI TU AI DEVIAT DE LA SUBIECT >>DE LA CE SE INTAMPLA IN TARA << DE REGULĂ NU MĂ PREOCUPĂ subiecte legate de Ungaria , mă doare , politicos spus fix în cur de Ungaria şi de visele voastre revizioniste de inspiraţie hortistă>> <=><<în SCHIMB AM PRIETENI UNGURI CARE SUNT CU ADEVĂRAT CETĂŢENI ROMÂNi . prieteni cu care am copilărit , am mers la şcoală şi am împărţit împreună bucurii şi necazuri. ASTA UN DOBITOC CA TINE nu poate accepta şi nici înţelege>>
MIHAI BELTECHI

Sus In jos

de ce eşti npoliticos ? Eu nu imi permit să te iau cu bă , bozgor idiot ? Hai să iţi explic , eşti cam idiot, prinzi greu şi uiţi imediat

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Sam Apr 28, 2018 9:44 pm

@ba minte proasta ce are BUDA CU CE SE INTAMPLA IN ROMANIA ...<<are măi , idiotule pentru că >> <=><<

1. oficiali ai Ungariei practică un discurs extremist , revanşard şi încurajează idioţii din România care  au erecţii nocturne dormind cu harta Ungariei , cu fotografia lui Horty şi cocarde rol-alb -verzi sub pernă
    premierul Orban prezintă la întîlniri internaţionale , în cadru instituţional  o hartă a aşa zisei Ungarii Mari care nu a existat nici o dată
    Preşedintele Comisiei de Politică Externă a Parlamentului ungar, Németh Zsolt , un alt revansard ,  agită spiritele
    Ungurii din România nu respectă Constituţia şi nici legile româneşti
    nişte porci revioznişti declară cu emfază că ei nu vor respecta 1 decembrie , sărbătoarea naţională a ţării  în care TU ai drepturi Centenarul Marii Uniri şi vor purta panglici si banderole negre în semn de doliu

>>.@O IEI PE ARATURA <<pe arătură o iei tu , pe arătură o luaţi voi .lobotomizaţii ce vă hrăniţi cu revizionism revanşard şi cu ură >> <=><<cretinii , când sunt incapabili să discute bazat pe argumente , recurg la jigniri >>CU SUBIECTE BESINOASE << Băşini aveţi voi ungurii  în captele voastre seci , de la vlădică până la opincă , BĂŞIATĂ-TA NI INSPIRI TU CŢND DORMI LÂNGĂ NEVASTĂ>> <=><< Tu ce faci la 1 decembrie de obicei ? >> ,SCIMBI SUBIECTU. <<SCRIE CORECT ...cam aşa SCHIMBI SUBIECTUL  >> <=><< PĂI TU AI DEVIAT DE LA SUBIECT >>DE LA CE SE INTAMPLA IN TARA << DE REGULĂ NU MĂ PREOCUPĂ subiecte legate de Ungaria , mă doare , politicos spus fix în cur de Ungaria şi de visele voastre revizioniste de inspiraţie hortistă>> <=><<în SCHIMB AM PRIETENI UNGURI CARE SUNT CU ADEVĂRAT CETĂŢENI ROMÂNi . prieteni cu care am copilărit , am mers la şcoală şi am împărţit împreună bucurii şi necazuri. ASTA UN DOBITOC CA TINE nu poate accepta şi nici înţelege>>
MIHAI BELTECHI

Sus In jos

Re: AZI in lucru

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Sam Apr 28, 2018 10:54 pm

Keresztes Levente
@SI NUMAI FRICOSILOR CA TINE LE E FRICA CA LE FURA UNGURII TARA<<mie nu ămi e frică , sărman idiot >> <=><<ştii ce ziea unul de-al nostru , Anton Pan e numele lui ? >>
<< geaba chichirez gâlceava dacă nema putirinţa>> <=><<aţi vrea voi , al dracului ce aţi vrea dar de încercaţi urcă ai noştri iar opinca pe P...parlamentul din Budapesta >>
@DAR CA LE-O FURA DRAGNEA CU GASCA LUI DE PSD-ISTIDE << aşa e , bestiiie pesedisteîn cârdăşie cu bestiile udemeriste şi cu cele din ALDE >> @CUR NU VEDETI << CUR VEZI TU CÂND SE SPALĂ iULISCA TA PE FOFOLOANCĂ ŞI PE CURUL PICTAT ÎN ROŞU ALB-VERDE >> @PROSTII DRAC ULUI SI DUP-AIA DE SARACI SI PROTI <<MĂ IARTĂ , CE AIA A DUAMNEI MP-TA E AIA proti ? >> @ VA PLANGETI PE LA TOATE COLTURILE LUMII CA IAR V-A FUTUT UNU MAI RAU CA NEA NICU VA I CAPU VOST.....!!!!!!!!!!<<pe voi nu vă fute , doar sunteţi şi voi cetăţeni români şi aveţi drepturi sau pe voi are dreptul să vă fută numai duhul lui Horty , pe care îl pupaţi în cur ca proştii mioritici ce pupă moaşte în cur >>

@ << >>
@ << >> <=><< >>

Keresztes Levente
@BAII PULA PROST <<băi ăi zici lui tac-tu şi mumă-ti , nu am regulat-o pe Iulişca ta şi deci nu suntem şogori să ne tutuim >> <=><<uite un exemplu de scriere corectă -băi hortistule , proastă P...a fost la curul mumă-ti >> DE PROFESOR CE ESTI PTR SCOALA TA <=><< dacă făceai şcoală cu mine, învăţai să scrii corect româneşte , doar doar sunteţi şi voi cetăţeni români şi aveţi drepturi ...dreptul la învăţătură , dreptul de a fi băgaţi în maicile voastre când sunteţi impertinenţi sau aveţi manifestări demente de revizionism de inspiraţie hortistă>>@ HORTY NU SI-A BATUT JOC DE NATIA LUI << ba şi -a bătut joc şi de români şi de naţia voastră -i-a dus pe nenorociţii ăia prost echipaţi şi laşi , mai laşi ca italienii din armata lui fantomă până în stepele calmuce unde au dat ortul popii sau căcaţi pe ei de frică s-au predat la ruşi ----Oricum , aveţi binecuvântarea mea -puteţi să-l pupaţi în cur sau în cuc pe marele dobitoc Horty>> @ DA << dar . scrie corect>> @ ASTA DE ACUM O FACE SI VOI STATI CA CAC ATU -N Iulian Păpușoi<<ca căcatul în curul iepei lui Horty staţi voi . mulţumiţi că trăiţi bine prin reprezentanţii UDMR din parlament , guvern şi instituţii descentralizate , în rest , proşti rupţi în cur ce sunteţi , de nu aţi primi de la bugetul statului român mai mult decăt suma cu care contribuiţi la buget aţi muri de foame proştii dracului şi aţi ronţăi autonomie >>

Keresztes Levente @ESTI MAAAARE CURAJOS CU MINE DAR <<pentru mine eşti un no nomen dar dacă eşti impertinent a trebuit să te pun la punct >> ....@IMI RACESC GURA DE POMANA <<nu o mi răci , ia în gură cărbuni aprinşi şi în cur o coadă de mătură şi te vei încălzi instant sau , pune-i Iulişcăi tale vreo trei ardei iuţi în ....şi pune-o să danseze lasciv dansuri orientale >> @ CA TOT PROST << rămîne bietul ungur , are prostia în ADN-ul de origine mongolo -fino-ugrică>> Memento Mori <<et toi mon petit hortiste >>
MIHAI BELTECHI

Sus In jos

Sandu Ion

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Dum Apr 29, 2018 4:17 pm

<< >> <=><< >>
Sandu Ion
Sandu Ion Ce vrei rezistenta ....aici nu este departamentu de foc
.aduna toate curvele rezistente sa ma anunti locul sa pregatesc molotovu

Beltechi Mihai
sunt şi doamnele din familia ta aici sau au treabă pe centură ?
Fotografia postată de Beltechi Mihai.
Sandu Ion
Beltechi Mihai te mananca rau prin gura vrei sa te scarpini.......trecui la supt sugaciyle

Beltechi Mihai Sandu Ion
mă-ta suge , nevasta ta suge , tu sugi
Fotografia postată de Beltechi Mihai.
Sandu Ion
Sa vezi de carpe sa nu te trezesti cu mine la usa ta
Beltechi Mihai
Sandu Ion nu angajez pesedisti idioti ...eventual poţi veni să cerşeşti un codru de pâine sau nişte şuturi în cur ....nU FĂ PE ZMEUL CU MINE , ţărane

Sandu Ion Sugi pula la toti romani
Beltechi Mihai Sandu Ion nu angajez pesedisti idioti ...eventual poţi veni să cerşeşti un codru de pâine sau nişte şuturi în cur ....nU FĂ PE ZMEUL CU MINE , ţărane
Sandu Ion
Sygaciule sugi pula la toti psd ....
Beltechi Mihai
Sandu Ion tu cu mă-ta dar învaţă totuşi să scrii corect româneşte ...sau eşti un rromân de ăla mai bronet , care trăieşte din ajutor social
Sandu Ion O sugi la Psd o sugi la pml tot sugaci esti ....
Sandu Ion Esti o roaba de rahat un butoi deformat de atata supt
Beltechi Mihai Sandu Ion chiar că eşti idiot ...ţi-am explicat că mă-ta le suge , poate să le-o sugă şi lui Ceauşescu , Dej sau Iliescu după ce o scoate din curul lui Dragnea ....
Sandu Ion Dute in pizda mati umflatule
Beltechi Mihai Sandu Ion dacă scrii corect uite , iţi fac favoarea să mă duc în a nevestei tale după ce o despăchez de păduchi laţi ...îi are , nu ?
Sandu Ion Sa dai o limba in pizda la nevasta mea ...
Sandu Ion Cat esti de umflat nu poti merge pe drum....obezule

,. -~ @ ~ # ¤ $% & () {} [] << >> | \ <>; :: _ / `„ ?
<< >> <=><< >>
MIHAI BELTECHI

Sus In jos

Re: AZI in lucru

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Mar Mai 01, 2018 8:48 pm

PAMFLET MUNCITORESC: CLASA MUNCITOARE... ZBOARĂ CĂTRE PARADIS

ȘI ANUL ĂSTA SE VREA A SĂRBĂTORI ”UNUL DE MAI”! ÎN STILUL LOR: A CELOR CU CARNETUL ROȘU... ASCUNS UNDEVA, ÎN BUZUNARELE PANTALONILOR! SI, CARE AZI... PAR CĂ AU AJUNS IN PARADIS! ESTE CĂ NU MĂ CREDEȚI?

În Bulgaria, cea de azi, există un TREND în vogă: rușii cumpără de zor proprietăți in orase de pe litoral, iar apoi le închiriază! Pănă aici nimic rău, dar după aceea, acești ”originali” noi proprietari uită să PLĂTEASCĂ taxele necesare! Ei hai, dar nu vă faceți că nu știți că un astfel de șpil nu e valabil și la noi, dar la altă scară... de compoziție!Iată, mai jos, doar unul:

Gen. Marin Dragnea a luptat în Al Doilea Război Mondial, a fost luat prizonier de război de către ruşi şi a revenit în ţară, în 1944, împreună cu Divizia „Tudor Vladimirescu”, care a avut o contribuţie esenţială în comunizarea Armatei Române.
Preşedintele PSD, Liviu Dragnea, este rudă cu generalul (r) Marin Dragnea, un prieten apropiat al Rusiei, decorat în urmă cu doi ani din dispoziţia lui Vladimir Putin.
Vorbind însă la concret, bunicul lui Liviu Dragnea a fost frate cu tatăl lui Marin Dragnea. Altfel spus, tatăl liderului social-democrat şi al generalului în rezervă erau veri, iar Liviu Dragnea este nepot de văr. O relaţie de familie destul de tensionată în prezent, după cum au declarat „României libere“ surse confidenţiale. O relaţie pe care Liviu Dragnea a recunoscut-o în exclusivitate pentru “România liberă”. „Da. Se pare că da, dacă îl cheamă tot Dragnea şi este din Teleorman. Nu ştiu sigur, că nu am arborele genealogic”, ne-a declarat liderul PSD. Apoi a adăugat cu un ton autovictimizant: „Dacă a făcut ceva rău, sigur are legătură cu mine…”. Prizonier în Rusia, implicat în reprimarea mișcărilor studențești
Decorat de Putin, contestat de luptătorii anticomunişti
În octombrie 2015, generalul (r) Marin Dragnea a fost decorat cu “Ordinul de Prietenie” – decorația de stat a Federației Ruse – pentru aportul acestuia la dezvoltarea relațiilor româno-ruse. Distincţia, conferită din „dispoziţia preşedintelui Federaţiei Ruse, Vladimir Putin”, cu prilejul a „70 de ani de la victoria în Marele Război pentru Apărarea Patriei”, i-a fost înmânată de către ambasadorul rus de la acea vreme, Oleg Malginov. Potrivit flux24.ro, diplomatul l-a prezentat drept „cel mai apropiat veteran al meu aici, în România, şi cel mai iubit prieten”. În contrapartidă, gen. Marin Dragnea a ținut un discurs în care a lăudat Rusia și pe președintele său, Vladimir Putin. „Vă aștept!”, şi-a încheiat el discursul, potrivit flux24.ro. Iar, pentru final, zilei ăsteia am lăsat deoparte două poz(n)e, pe căt de haioase, pe atăt de sugestive. Prima:

Sau, poate că... preferați varianta asta:

UITĂNDU-MĂ DOAR ȘI LA ACESTE ”VARIANTE” ... ÎMI DAU SEAMA CĂ, ÎN FOND:DRAGA MEA CLASĂ MUNCITOARE AI AJUNS ÎN PARADIS!? Si, mai am o ”beată” întrebare:
Cei care primesc ajutor de somaj,sărbătoresc și ei 1 Mai?!
AM SCRIS ȘI EU,ÎNTRE UN MIC Ș-UN ȘPRIȚ, CĂ DEH, DOAR N-AM DAT CU... PARUL!

You are subscribed to email updates from MUGETUL CARPATILOR ... .
To stop receiving these emails, you may unsubscribe now. Email delivery powered by Google
Google, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States

Dă clic pentru opțiunea Răspunde sau Redirecționează
Se utilizează 1,4 GB (9%) din 15 GB
Administrează
Condiții - Confidențialitate
Ultima activitate în cont: Acum 45 de minute
Detalii

MIHAI BELTECHI