Cristian Cris - LA ADIO TU

In jos

Mesaj  MIHAI BELTECHI la data de Dum Mar 25, 2018 9:56 am

Serviciu şi studii
Technical Solutions Engineer la Linux Inside
A studiat la Master-Protectia si securitatea informatiei in mediul virtual
Trecut:
Facultatea de Electronica, Telecomunicatii si Tehnologia Informatiei şi Liceul IL Caragiale Ploiesti
Trăieşte în Sinaia <=> << VEGETEAZĂ ÎN>>
Din Roma <=> << dintre rromii de la şatră>>
Într-o relaţie <=> <<CU MANUELA , FIICA EMIRULUI ONAN>>

-Bre, pă feisbuc te dai profesor. Sau e gogoașă ?
Beltechi Mihai
- fii amabil renunţă la bre , nu eşti la oile lui tac-tu ...DA , am fost profesor , consultă Anuarul facultăţii de istorie-filosofie de la UBB Cluj - anul 1974 - acum sunt pensionar ..tu văd că te dai inginer şi poate eşti un pişcotar ALTĂ ÎNTREBARE ....
-PIŞCOTARII scriu cu pă feisbuc ....totuşi un pişcotar care se respectă salută politicos , spune care e motivul şi durata vizitei , etc...Cum de te-ai rătăcit pe la mine prin bătătură ? Nu cumpăr pişcoturi şi nu îmi plac tupeiştii impertinenţi
Cristian Cris
- Nu sunt bre, inginer. Pă feisbuc nimic nu e ceea ce pare.
Beltechi Mihai
- Cristian Cris , poti fi si piscotar dar unul politicos...zi buna sa ai si cimpoi sau nai
~ @ ~ Nu sunt bre, inginer. Pă feisbuc nimic nu e ceea ce pare. <=> <<ERAM sigur că nu eşti inginer , am vrut să fiu politicos când am yis că poate eşti pişcotar , o meserie onorabilă de altfel , DE FAPT eşti un neica nimeni , un ratat ce se dă zmeu pe facebook şi care când primeşte bocanci în gură scheaună că vrea alternativ şi şuturi în cur şi în biluţele jalnice din dotare >>
Cristian Cris
- Măi fost profesor la facultatea de istorie-filosofie al UBB-Cluj, la felul scatologic în care vorbești, vrei și politețe?
DA, PIŞCOTAR DE CĂCAT , vreau să fii politicos cum şi eu sunt foarte politicos când te rog CU DEOSEBIT RESPECT , CU TRISTEŢE să nu mă obligi să mă cac în gura ta când te relaxezi la mă-ta în pizdă , futu-vă în grumaji pe tine şi pe tot neamul tău de troglodiţi
Dl Cristian Cris tocmai vă roagă să îl scuzaţi , are nişte piscoturi de scos din cuptor dar prima dată trebuie să-i dea curvei de mumă-sa nişte limbi ...suferă de hemoroizi , biata
MIHAI BELTECHI

Data de înscriere : 18/10/2008
Varsta : 66
Localizare : Dacia Aeterna

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum